همایش های صنعت پتروشیمی،پالایش

نفت و گاز سرو بعنوان پیشگام تولید کاتالیست در صنایع فولاد، پتروشیمی و پالایش توانست به پشتوانه توان بالای متخصصان خود، کاتالسیت های زنجیره فرآیند تولید گاز سنتز را بومی سازی نموده است. به طوری که نفت و گاز سرو  تاکنون 85 درصد سهم بازار کاتالیست های گاز سنتز کشور را در اختیار دارد. این موفقیت به پشتوانه دانش فنی کسب شده توسط نفت و گاز سرو و اعتماد مجتمع های پتروشیمی و پالایشی بوده است که برگ زرینی به افتخارات صنعت کشور اضافه گردید.

در طی چند سال اخیر و به ویژه در سال رونق تولید این شرکت موفق به دستاوردهای مهمی در عرصه صنعت کاتالیست شده است که میتوان به بومی سازی کامل زنجیره کاتالیست های فرآیند تولید اروه، آمونیاک ، متانول و استیلن در مجتمع های پتروشیمی و تولید گاز هیدروژن در مجتمع های پالایشگاهی شده است. که شرکت هایی چون پتروشیمی شیراز، پتروشیمی رازی، پالایشگاه شیراز، پتروشیمی زاگرس، پتروشیمی فناوران، پتروشیمی مروارید، پتروشیمی پردیس و … پیشگام در بومی سازی کاتالیست بوده اند.
از اینرو نخستین همایش بومی سازی کاتالیست در صنعت پتروشیمی و پالایش نفت به میزبانی شرکت نفت و گاز سرو در تاریخ 25 الی 28 دی ماه 1398 به میزبانی شرکت نفت و گاز سرو برگزار شد.

در این همایش سخنرانی هایی از سوی مدیران و متخصصان صنایع پتروشیمی و پالایشی انجام شد. و نیز از آخرین محصولات جدید شرکت نفت و گاز سرو رونمایی شد.

اخبار، تصاویر و فیلم های مربوط به این دوره از همایش را در منوهای ذیل می توانید مشاهده نمایید.